Jūs klausiate - mes atsakome

Iš kur atkeliauja „400g“ vaisiai ir daržovės?

Mes kruopščiai atrenkame savo tiekėjus, tad aukštos kokybės ir sodrių skonių vaisiai ir daržovės į Jūsų rankas atkeliauja tik iš nedidelių, etiškų, savo darbuotojais besirūpinančių ūkių. „400g“ lentynose rasite gėrybių iš įvairiausių pasaulio kraštų: Kosta Rikos, Filipinų, Ispanijos, Peru, Meksikos, Graikijos, Kolumbijos, Indonezijos, Dominikos Respublikos, Brazilijos, Čilės, Vietnamo ir dar daugybės kitų egzotiškų kampelių. Šiltuoju sezonu – pavasarį, vasarą, rudenį asortimentą papildo ir lietuviška, neretai ekologiška produkcija.Didžiuojamės sutrumpinę tiekimo grandinę ir tiesiogiai bendradarbiaują su vaisių augintojais bei tiekėjais „Del Monte“, „MBF Savannah“, „Zespri“, „Young coconut“, „CocoBomb“, „SanLucar“ ir kt

Kuo „400g“ vaisiai išskirtiniai?

„400g“ vaisiai  išsiskiria savo kokybe, veislėmis ir natūralumu. Ūkiai, iš kurių atkeliauja mūsų gėrybės, itin daug dėmesio skiria kokybei – augina tik veislinius, intensyviu skoniu ir kvapu pasižyminčius vaisius. Nuo medžių ar krūmų jie skinami tik prinokę ir tuomet kruopščiai ruošiami kelionei. Įprastai per 24 valandas nuo nuskynimo natūraliai prinokę vaisiai lėktuvais atgabenami į Europą.

Kodėl tokia kaina?

Kaip ir visų produktų, mūsų vaisių ir daržovių kainą diktuoja kokybė. „400g“ produktai ne tik pranoksta kitus ypatingu šviežumu ir išskirtinėmis skonio savybėmis, bet ir prieš patekdami į lentynas ar krepšelius yra kruopščiai tikrinami bei atrenkami. Tad galite būti tikri, jog įsigydami „400g“ vaisius ar daržoves nenusivilsite, sutaupysite, sumažinsite išmetamų produktų kiekį ir visada liksite patenkinti šviežia pavykusia vakariene.

Kur galima įsigyti?

„400g“ produktų galite užsisakyti interneto parduotuvėje, o mes pasirūpinsime, kad express būdu – tą pačią ar kitą darbo dieną – jie atkeliautų į Jūsų namus Vilniuje arba Kaune. Daugiau apie pristatymo sąlygas skaitykite ČIA.

Taip pat kviečiame apsilankyti ir fizinėje „400g“ parduotuvėje, įsikūrusioje prekybos centre „Maxima“ adresu Savanorių pr. 255, Kaunas.

Ką daryti, jei gavau nekokybišką prekę?

Dedame visas pastangas, kad Jus pasiektų tik aukščiausios kokybės produktai. Tačiau jei šį kartą nutiko kitaip, kviečiame mus informuoti užpildant ŠIĄ formą. Kartu su užpildyta forma prašysime atsiųsti nekokybiško vaisiaus ar daržovės nuotrauką ar kelias, kad galėtume įvertinti, kur ir kodėl suklydome.

Gaukite naujienas

Naujausi įrašai

KrepšelisKrepšelis tuščias

Jūsų krepšelis tuščias